PŘIPRAVUJEME PRO VÁS NOVOU VERZI VELKOOBCHODNÍHO OBJEDNACÍHO SYSTÉMU, prosíme o strpení, bude to ještě několik dní trvat.

REKLAMAČNÍ ŘÍZENÍ: dle Dohody o postoupení reklamačního řízení ze dne 13.06.2018 převzala společnost AURA oční optika s.r.o. IČ: 274 37 931, prvozovna Libušská 1, 14200 Praha 4 ke dni 13.06.2018 reklamační řízení společnosti Adam OPTIMART s.r.o., IČ 48948357, se sídlem Mrštíkova 399/2a, 46001 Liberec dle platného velkoobchodního reklamačního řádu publikovaného k 1.1.2018.

Reklamace lze uplatňovat pouze na provozovně:

AURA oční optika s.r.o., Libušská 1, 14200 Praha 4,

a to doručením vadného zboží spolu s úplným údajem o původních prodejních dokladech.

Na neúplně zadané požadavky nebude brán zřetel, popřípadě za vyhledání údajů, které budou chybět, budeme bez předchozí konzultace se zákazníkem účtovat paušální částku 50,-Kč bez DPH.

 

OBJEDNÁVKY NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro režimy prodeje dle par. 2.2. a 8.3.2. Obch.podmínek a dle par. 2.3. a 8.3.3. Obch.podmínek:

pouze mailem na obchod@adamoptimart.cz , pověřený pracovník se Vám ozve zpět s informací o dostupnosti a ceně ND. Zasíláme poštou na dobírku. Na neúplně zadané objednávky nemůže být brát zřetel (model-barva-velikost-přesná specifikace ND).

Děkujeme za pochopení,

AURA oční optika s.r.o.

 

 

 

 

 

Nová pouzdra

SEZNAMTE SE S NOVOU KOLEKCÍ POUZDER
Vážení obchodní přátelé, několikrát do roka představujeme novinky v této sekci. Nabízíme, že Vám vždy pošleme Pohodlný balíček s novými modely pouzder, abyste se seznámili s jejich kvalitou. Balíček obsahuje maximálně 30 kusů. Pokud si celý balíček ponecháte, bude Vám účtován s celkovou finální slevou 15%. Na odběr jednotlivých kusů ze zaslaného balíčku, popřípadě na doobjednané kusy se vztahuje sleva podle aktuálních podmínek slevy na www.objednávkovém systému.
O zaslání Pohodlného balíčku se můžete přihlásit mailem. Doufáme, že Vám tato nová informační služba přijde vhod.